Apartamenty Akacjowa - SPRZEDANE!!!

Zapytaj o cenę

Architekci projektujący Apartamenty Akacjowa w Jaworzu zadbali o każdy szczegół. Dzięki wielu przemyślanym rozwiązaniom, mieszkańcy tego nowoczesnego osiedla mogą cieszyć się wysokim komfortem. Co dokładnie oferują poszczególne części Apartamentów Akacjowa?

Apartamenty Akacjowa Jaworze to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i bliski kontakt z naturą, ale też nie chcą rezygnować z tego, co oferują duże miasta, jak np. pobliskie Bielsko-Biała. Lokatorom lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu spodoba się zielone otoczenie, a kierowcy będą zadowoleni z wygodnych miejsc parkingowych oraz doskonałego skomunikowania z ważnymi ośrodkami miejskimi.

Apartamenty Akacjowa Jaworze zachwycają estetyką, ale też kuszą szeregiem praktycznych rozwiązań. Do każdego z przestronnych i starannie wykończonych mieszkań, prowadzi osobne wejście. Architekci zadbali też o optymalne i bardzo funkcjonalne rozmieszczenie układu pomieszczeń.

Apartamenty Akacjowa w Jaworzu obfitują w szereg mniej lub bardziej widocznych udogodnień, które docenia się w trakcie ich użytkowania. Są to:

 • Ogrzewanie podłogowe *, doprowadzające ciepło do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu. Zastosowanie takiego rozwiązania daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.
 • Wentylacja mechaniczna wraz rekuperacją (czyli odzyskiem ciepła), która znacząco podnosi jakość powietrza w mieszkaniu.
 • Podwyższona izolacja termiczna: podłóg, ścian zewnętrznych, okien oraz dachu odpowiadająca warunkom technicznym na 2021r.

 

Powyższe zastosowane technologie oraz materiały budowlane znacząco obniżają koszty ogrzewania poszczególnych apartamentów oraz wpływają na jakość życia.

 • Elektrycznie sterowane rolety we wszystkich oknach znajdujących się w apartamentach na parterze i na piętrze *.
 • Instalacja, która umożliwia łatwy montaż klimatyzacji w każdym z apartamentów *.
 • Ściany międzylokalowe podwójne, podnoszące znacząco komfort użytkowania.   
 • Wydzielone ogródki (z możliwością zbudowania tarasu z pergolą *).
 • Przestronne balkony z widokiem na góry.
 • Duże okna gwarantujące odpowiednie doświetlenie wnętrz.
 • Wygodne parkingi w garażu podziemnym i naziemne miejsca parkingowe.
 • Komórki lokatorskie.

 

* opcja za dodatkową opłatą

zobacz wizualizacje

Salon

Sercem każdego z apartamentów jest przestronny salon, doskonale doświetlony dzięki dwóm ciekawie zaprojektowanym oknom balkonowym. Główne pomieszczenie zaaranżować można na wiele sposobów, na przykład wydzielając obszerną jadalnię dla 6-8 osób. Salon to idealne miejsce na wygodną rogówkę lub sofę i fotele oraz duży telewizor.

Sypialnia

Któż nie chciałby budzić się w miejscu otoczonym piękną zielenią? Sypialnie w Apartamentach Akacjowa Jaworze wyposażone zostały w duże okna, dzięki czemu każdego ranka można cieszyć oko malowniczymi pejzażami. Wyróżnikiem tego pomieszczenia są nisko usytuowane, szerokie parapety, które z powodzeniem mogą pełnić rolę wygodnych siedzisk z poduchami – idealnych na relaks z książką w dłoni. W sypialni bez problemu zmieści się duże łóżko, jest też wnęka, w której zamontować można sporą szafę.

Kuchnia

Kuchnia w Apartamentach Akacjowa Jaworze spodoba się osobom lubiącym duże przestrzenie i posiadającym własne koncepcje aranżacyjne. Istnieje tu możliwość zrobienia wyspy bądź barku czy wstawienia lodówki side by side.

Łazienka

Łazienka jest kolejnym miejscem, które urządzić można na wiele sposobów. Układ tego pomieszczenia pozwala na wkomponowanie prysznica, wanny, ubikacji, czy dużej kabiny prysznicowej walk in.

Pomieszczenie gospodarcze

Bardzo praktycznym pomysłem, było wydzielanie niezależnego pomieszczenia gospodarczego, w którym zmieści się nie tylko kocioł gazowy, ale także pralka czy suszarka.

Wiatrołap i przedpokój

O racjonalnym wykorzystaniu przestrzeni mieszkań świadczy również wygląd takich pomieszczeń, jak wiatrołap i przedpokój, w których nie zabrakło wnęk idealnych, by zabudować je szafami.

Pokój

Duża, niczym nieograniczona przestrzeń to atut, chociaż czasami przydaje się większa liczba pomieszczeń. Apartamenty Akacjowa Jaworze zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było wydzielenie dodatkowego pokoju.