Jak kupić apartament taniej?

22.05.2019

Marzy Ci się nowe, komfortowe i wygodne mieszkanie lub dom z pięknym widokiem niedaleko miasta?  Jeżeli poszukujesz nieruchomości na terenie Śląska, warto rozważyć zakup apartamentów w pobliżu Bielsko-Białej.

Jest to jedno z najprężniej rozwijających się miast w tym regionie. Nieważne, czy chcesz kupić dom, mieszkanie czy działkę – tutaj z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Mnóstwo atrakcji i rozrywek kulturalnych.

Galerie handlowe, kluby fitness, teatry, kina, knajpki, restauracje, kluby, w których często organizowane są imprezy, koncerty oraz dużo innych miejsc gdzie możesz spędzać swój wolny czas.

Miejsca pracy.

Bielsko-Biała charakteryzuje się rosnącą ilością przedsiębiorstw i kolejnych inwestycji.

Bliskość natury.

Duży procent nowych nieruchomości znajduje się na terenach widokowych.

Okolice miasta to niesamowita mieszanka pięknej roślinności, rzek, gór i zabytków. Jest to idealne miejsce dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Tutaj możesz mieć widok, jak na wakacjach każdego dnia.

Inwestycja w nieruchomość zawsze musi być dobrze przemyślana. Jeżeli zależy Ci na tym, by w przyszłości Twój dom generował jak najmniejsze koszty związane z jego użytkowaniem, musisz zwrócić uwagę na to, czy jego warunki techniczne odpowiadają najnowszym wytycznym: czy posiada ogrzewanie podłogowe, wentylację mechaniczną wraz z rekuperacją oraz dobrą izolację termiczną. Z pewnością docenisz zalety takich rozwiązań o każdej porze roku.

Mieszkania i domy na sprzedaż w dużych miastach, jak na przykład Bielsko-Biała nadal utrzymują się na wysokim poziomie. Jeżeli marzysz jednak o wszystkich powyższych dogodnościach w dobrej kwocie warto zastanowić się nad kupnem apartamentu z poddaszem w miejscowości w pobliżu Bielska-Białej.

Jak kupić większą przestrzeń za mniej?

Wśród naszych Apartamentów Akacjowa w Jaworzu mamy ofertę dla tych, którzy chcą mieć 2-poziomowy apartament o powierzchni 120 m² w cenie 86 m².  Nasze apartamenty na piętrze mają 86 m² powierzchni użytkowej, ale jest możliwość adaptacji poddasza - około 30-35 m² dodatkowej powierzchni użytkowej.

Każde poddasze można łatwo dostosować do naszych potrzeb. Można tam urządzić wnętrza o niemal każdej funkcji. Kusi ono nietypową przestrzenią i oryginalnym klimatem.

Jeśli chcesz więc:

  • 86 m² w cenie 120 m²,
  • nowy apartament z dużą ilością funkcjonalnych rozwiązań,
  • mieć widok na góry,
  • mieszkać blisko dużego miasta, ale nie mieć problemu z parkingiem,
  • oszczędzać na ogrzewaniu

…zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W Apartamentach Akacjowa stworzyliśmy komfort, na który zasługujesz.