Jak zorganizować urlop marzeń w Twoim domu?

03.07.2019

Wszyscy na wakacjach, a Ty zostajesz w domu?

W okresie, gdy znajomi wyjeżdżają na urlop, warto przypomnieć sobie, że w życiu chodzi o to, by mieć spokój i relaks na co dzień.

Każdemu z nas marzy się czasem ucieczka od codzienności, jednak nie zawsze możemy sobie na nią pozwolić. Czy można zorganizować namiastkę wyjazdu nie wyjeżdżając z miasta? Jak odpoczywać w domu?

Mieszkańcy Apartamentów Akacjowa mają taką możliwość. Zalety naszych apartamentów to m. in.:  

 • własny ogródek,
 • własny taras, miejsce na ustawienie grilla lub balkon z widokiem na góry,
 • możliwość postawienia basenu bądź komórki gospodarczej,
 • bliskość terenów rekreacyjnych.

Większość z nas chętniej spędza czas na świeżym powietrzu. Kto nie marzy, aby w ciepły dzień móc zjeść śniadanie w ogrodzie? Posiłki w otoczeniu przyrody w komfortowych warunkach doskonale wpływają na samopoczucie.

Wyobraź sobie nieduży ogród z zielonymi drzewami, kwiatami i pachnącą trawą tuż za Twoimi drzwiami. Takie warunki na pewno pozwolą zrelaksować się po codziennych obowiązkach w otoczeniu rodziny i znajomych.

Taras jest miejscem, które łączy wnętrze domu z jego otoczeniem. Tutaj możesz siedzieć na słońcu, zjeść śniadanie w pierwszych promieniach słońca, napić się gorącej kawy lub przeczytać ciekawą książkę. Latem i wiosną taras staje się pokojem, w którym spędzamy większość wolnego czasu. Wyobraź sobie: huśtawka, basen, wygodna kanapa ogrodowa lub krzesło - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Zimą natomiast możesz mieć dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy niepodatnych na złe warunki pogodowe.

Odpowiednio zaaranżowany mały balkon z widokiem na góry jest wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników spokojnej, leniwej beztroski, zapewni poczucie swobody i oderwania od codzienności.

Przez Jaworze niedaleko Bielska-Białej, w którym znajdują się Apartamenty Akacjowa, przebiegają trasy rowerowe i szlaki turystyczne:

 • Międzynarodowy Szlak Rowerowy Greenways – Kraków – Morawy – Wiedeń
 • niebieska trasa rowerowa nr 12 – Jaworze – Górki Wielkie – Ustroń 
 • czerwona trasa rowerowa nr 192 – Strumień – Jaworze
 • szlak turystyczny: Jaworze – Przykra (Beskid Śląski) – Błatnia – Klimczok
 • szlak turystyczny: Jasienica (Śląsk) – Wielka Cisowa – Błatnia

Miasto Bielsko-Biała posiada mnóstwo sklepów, restauracji, kin i innych dogodności, które możemy spotkać w dużych miastach, natomiast mała malownicza miejscowość - Jaworze -  ma wspaniałe walory klimatyczne i krajobrazowe oraz wspaniałe tereny spacerowe.

Zaledwie kilometr od Apartamentów przeznaczonych na sprzedaż znajduje się Park Zdrojowy w którym znajdują się tężnia solankowa, amfiteatr, katolicki kościół Opatrzności Bożej, ciekawe zabytki, stare drzewa oraz place zabaw.

Dla turystów wizyta w Jaworzu należy do prawdziwych przyjemności, a mieszkanie w takich okolicznościach może przypominać wakacje.

Nasz przepis na idealne "staycation", czyli czego potrzebujesz, by spędzić urlop marzeń w domu bez konieczności wyjazdu na drugi koniec świata:

 1. Podziwiaj wschód słońca w pięknych okolicznościach przyrody w jednym z Apartamentów Akacjowa.
 2. Zjedz pyszne śniadanie na tarasie lub w ogrodzie obok twojego Apartamentu.
 3. W weekend rozpocznij dzień z ciepłą kawą lub herbatą podziwiając widoki na góry.
 4. Codziennie przeznaczaj czas na aktywność na świeżym powietrzu – do wyboru w Jaworzu masz spacer, rower, rolki, jogging, jogę i wiele innych atrakcji.
 5. Spędź czas ze znajomymi. Spróbuj popatrzeć na miasto Jaworze oczami turysty. Wybierz się na szlak lub na wycieczkę rowerową i porób zdjęcia.
 6. Bielsko oferuje mnóstwo kulturalnych wydarzeń na co dzień. Wybierz coś, co Ciebie zainteresuje.
 7. Wieczorem otul się kocem i patrz, jak zachodzi słońce w Beskidach.

 Jeżeli zainteresowały Cię możliwości, które da mieszkanie w Jaworzu niedaleko miasta Bielsko-Biała, skontaktuj się z nami.

Apartament, który oferujemy na sprzedaż, może być Twój.