O deweloperze

Siłą VATRA Group są ludzie: z wiedzą popartą dyplomami uczelni budowlanych oraz wizją i umiejętnością strategicznego myślenia. Eksperci i praktycy, ale też pasjonaci stale poszerzający swoje kompetencje z zakresu nowych trendów i innowacyjnych technologii.

Na wymagającym rynku budowlanym jesteśmy nieprzerwanie od roku 2003. Od tego czasu wzięliśmy udział w szeregu dużych i prestiżowych projektów, stając się specjalistami w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym z etapów: od  koncepcji i projektowania, przez etap administracyjny po przygotowanie, realizację i zakończenie inwestycji.

Dlaczego warto nam zaufać? Apartamenty Akacjowa to projekt, w który wkładamy 100% serca i zaangażowania. Unikamy rutyny i klasycznych rozwiązań. Odpowiadając na braki na rynku i przede wszystkim na potrzeby klientów łączymy dobre z lepszym – budowę apartamentów z rozbudowaną instalacją. Apartamenty Akacjowa to lokale o standardzie wykraczającym poza najśmielsze oczekiwania - tworzone z myślą o Was i o Waszych potrzebach.

www.vatra.com.pl