Pomoc w doborze odpowiedniego finansowania

W trosce o najwyższą jakość oferty i kompleksową obsługę naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z firmą Access Consulting.

Grupa doświadczonych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kredytów hipotecznych pomoże Państwu uzyskać finansowanie na zakup własnego domu lub mieszkania.  Bezpłatnie przygotuje ofertę kredytową dopasowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów.

Korzyści dla Państwa:

  • oszczędność czasu i pieniędzy (porównujemy oferty wszystkich banków) - pomagamy w doborze najkorzystniejszego rozwiązania
  • pomagamy w kompletowaniu dokumentów i wypełnianiu druków bankowych
  • oferujemy współpracę z rzeczoznawcą majątkowym (w przypadku konieczności dostarczenia operatu szacunkowego do wniosku o kredyt)
  • bierzemy aktywny udział w procesie analizy (wyjaśniamy w imieniu Klientów pytania analityków) oraz towarzyszymy Klientom w trakcie podpisania umowy kredytowe

 

Dostęp do najlepszych kredytów na rynku gwarantuje, że oferta kredytowa Access Consulting jest optymalnym rozwiązaniem dla osób poszukujących finansowania zakupu nieruchomości.

Już dziś wszyscy klienci Vatra System mogą skontaktować się z dedykowanymi Ekspertami Finansowymi, którzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Prosimy o kontakt pod nr tel. 888 666 320 lub mailem hipoteka@accon.pl